Разные новости:

Паракордовий браслет, який може врятувати життя

12.09.2018 - 11:09

Браслети, зроблені з паракорда, які називають також як «браслети життя», стають дедалі популярнішими в народі, особливо серед молоді.

Дані аксесуари прийшли з військової сфери, тому що робляться вони з частин парашута, а саме з міцних строп. У військових США існує традиція: перед кожним військовим завданням плести браслет із паракорду і дарити його своєму бойовому побратиму.

Паракорд є досить міцним універсальним матеріалом. У паракордовому шнурі є з незліченна кількість плетених нейлонових ниток з серцевиною. Можна його взяти і провести експеримент: якщо поділити на чотири частини, то можна помітити, що під зовнішньою оболонкою обплетених ниток, всередині є маленький тросик, скручений з пари подвійних струн, всередині яких пролягають обплетені волоконні нитки.

Які є особливості у браслетів з паракорду?

Чому прикраси, які плетуть з паракордових шнурків, називаються «браслетами життя»? Все досить просто, тому що, коли ви потрапляєте в екстремальну обстановку його легко розплести, перетворивши в міцний шнур, незамінний для безлічі цілей. Крім усього цього, в дані аксесуари з паракорду можна вплести масу необхідних пристосувань і гаджетів для перебування в глушині, які можуть врятувати в самий потрібний момент. Внаслідок цього, паракордові браслети стали постійними помічниками для всіх туристів-екстремалів і мандрівників.

Вся суть браслета полягає в тому, що його можна розпустити за пару секунд, щоб в подальшому застосувати по необхідному призначенню. А ось цілей застосування є безліч:

  • Надання першої медичної допомоги: шнур і всі його нутрощі використовують як надійний джгут для зупинки крові, міцний фіксатор для зламаної кінцівки, в якості зубної нитки, а також застосовують, коли зашивають порізи і виготовляють носилки.

  • Добування їжі: паракордове волокно використовується як рибальська ліска або мотузка для лука, також застосовують при виготовленні капканів, підвішування їжі або обманок.

  • Ремонт одягу, предметів. Застосовувати можна для того, щоб зашивати речі, перев'язувати взуття, підв'язувати штани, замінювати шнурки. Немає нічого кращого, ніж паракордова мотузка, коли потрібно зробити ремонт обладнання, перев'язати компоненти яких-небудь конструкцій, виготовити кріплення для мішків та інших пристроїв для переноски об'єктів.

  • Виживання. Використовується при складанні саморобних знарядь: для обв'язки рукояток, надійного кріплення стріл до палиць, в тому числі в якості натягнутої мотузки для лука щоб полювати. Паракордовий шнур відмінно підходить як одноразова пила, для кріплень в ненадійних частинах тимчасового укриття, перев'язки гілок плота, виготовлення снігоступів, видобутку полум'я. Щоб розвести багаття використовують легко займисті частини ниток паракорда або можна застосовувати його в якості основи для тертя.

  • Інші цілі, які можна досягти і в звичайному житті: застосування його як тросу для машини, мотузки для вішання одягу і як мотузкових сходів.

Функції браслета виживання можна розширити, для цього в нього вплітають додаткові пристосування і спеціальні застібки. Як, наприклад, рибальські гачки і ліску, викрутки і ключі, леза та ножі, кресало. На деяких екземплярах можна навіть побачити компаси, ліхтарики і свистки.

При цьому пам'ятайте, що паракорд не здатен витримати динамічні навантаження, це означає, що їх не можна пристосовувати для яких-небудь дій з вагою людського тіла.

Якщо ви хочете такий аксесуар, але у вас немає часу для його плетіння, то одним з кращих магазинів, де можна купити браслет з паракорду є інтернет-магазин «Клямра».


Популярное раздела

2018-09-21

2018-09-17

2018-09-16

2018-09-15

2018-09-12

2018-09-06

2018-09-03

2018-08-30

2018-08-26

2018-08-24

X
Загрузка