Разные новости:

Удосконалюємо англійську мову разом з Express publishing.

22.12.2017 - 13:30

Видавництво Express publishing неймовірно популярне, в першу чергу, завдяки своїй високоякісній друкованій продукції.

Їх література користується великим успіхом серед вчителів та учнів, які цікавляться вивченням іноземної, в першу чергу англійської мови. Першочерговим завданням видавництва є випуск посібників, які сприяють всебічному і ґрунтовному вивченню англійської мови, в цьому напрямку вони є незамінними помічниками. Завдяки їм процес навчання проходить легко і більш ефективно.

Посібники зачіпають вікову категорію дітей, підлітків і дорослих, з різним рівнем знань. Науково-методичні видання зібрані в окремі серії з різним рівнем складності подачі матеріалу. Вони також націлені на аудиторію людей, які користуються професійною навчальною літературою на практиці - викладачів. Матеріали зібрані Express publishing відповідають всім освітнім нормам країн Європейського Союзу і також схвалені Міністерством Освіти України. Видавництво неодноразово отримувало високі нагороди в галузі ефективного навчання професійному володінню іноземних мов від різних країн і компетентних організацій.

На практиці дуже добре себе зарекомендували підручники, складені спеціально для підвищення рівня володіння англійською та вдосконалення мовлення. Також високо цінуються зібрані Express publishing курси, що розвивають навички граматики і лексики. А збірник з підготовки різного роду мовних іспитів, використовується багатьма студентами. Для молодших школярів створена окрема програма з високим рівнем візуалізації, яка допомагає досягти вражаючих результатів у вивченні англійської в невимушеній обстановці і ігровій формі. BLOCKBUSTER, ACCESS, UPSTREAM, SUCCESSFUL, GRAMMARWAY, WISHES, ENTERPRISE, MISSION і FCE USE OF ENGLISH - це найпопулярніша література даного видавництва.

Всі навчально-методичні матеріали створюються окремими серіями, кожна з яких має підвищений рівень складності. В кожному наступному рівні, запропонований до вивчення матеріал має все вищу і вищу складність, наближаючись до максимуму. Поряд з цим, видавництво приділяє велику увагу друку книг для вільного читання. У його колекції зібрані книги різних жанрів і стилів, а ще спеціалізована література різноманітних напрямків. Це дозволяє застосовувати їх в широкому спектрі завдань, як для самонавчання, так і для застосування в освітніх програмах або лінгвістичних курсах. Крім цього, така література відмінно підходить як допоміжний і розширений матеріал для додаткової розробки тем лексичного або граматичного спектру.

Компанія Express publishing здатна зайняти навіть діток дошкільного віку. У цій справі сприяє серія книг Early primary readers. Вони допомагають дітям ознайомитися з цікавими творами популярних письменників ELT Classic readers, а також надають багато корисної і пізнавальної інформації про світ навколо них CLIL Readers. Тут теж зроблений упор на візуалізацію навчального матеріалу. До читання малюків залучають яскраві картинки та ілюстрації, а також диски з аудіо і відео матеріалами в високоякісному мультимедійному супроводі. Завдяки такому комплексному підходу, вдається викликати зацікавленість дитини до вивчення корисної для нього інформації і створити умови всебічного сприйняття обраної тематики. Книжковий інтернет магазин Буклетка пропонує широкий перелік якісної і доступної навчальної літератури, в тому числі з вивчення англійської мови, серед якої є друкована продукція Express publishing - http://www.bookletka.com/


2018-10-16

2018-10-14

2018-10-13

2018-10-08

2018-10-07

2018-10-03

2018-10-01

2018-09-25

2018-09-24

2018-09-22

2018-09-21

2018-09-17

2018-09-16

2018-09-15

X
Загрузка