Следить

Вона визнається як основа для пошуку нових лікарських засобів та удосконалення відомих терапевтичних методик. І це зрозуміло, адже будь-який новий напрямок у медицині має базуватися на об’єктивних фактах. Варто зазначити, що якісні та дієві препарати, що є базисом доказової терапії різних захворювань, допомагають щорічно врятовувати мільйони життів у всьому світі, тому розвитку нових технологій, зокрема й тих, що використовуються для створення сучасних ліків, приділяється значна увага, але встигнути за прогресом — справа не легка.

Щоб бути в курсі останніх досліджень та мати можливість постійно удосконалювати свої професійні навички відповідно до останніх наукових тенденцій, що ґрунтуватимуться на засадах доказової медицини, лікарі та фармацевти повинні користуватися надійними джерелами інформації, адже від їх знань залежить їх професіоналізм та якість роботи, і найбільша цінність — здоров’я людини. Варто зазначити, що не всі ресурси з представлених в інформаційному просторі можуть гарантувати надання актуальної, достовірної та фахової інформації, але є ті, які варті уваги всіх представників медичної та фармацевтичної спільноти.

«Щотижневик АПТЕКА» — це необмежений онлайн-доступ до перевірених наукових даних, актуальні новини та тренди у фармацевтичній галузі, а також уся потрібна інформація, що може стати в нагоді в медичній та фармацевтичній практиці, яку можна знайти за посиланням: www.apteka.ua.

«Щотижневик АПТЕКА» повністю охоплює всі питання, пов’язані з виробництвом та реалізацією препаратів, починаючи від їх створення та закінчуючи формуванням цін на ліки. Користуючись ресурсом www.apteka.ua можна оцінити не лише поточний стан справ, а й ретроспективу всіх питань розвитку фармацевтичного ринку України та глобальних ринків, скориставшись електронним архівом видання.

На шпальтах «Щотижневика АПТЕКА» можна дізнатися про найновіші законодавчі ініціативи та юридичні аспекти ведення фармацевтичного бізнесу, бути поінформованим про заходи, які стосуються провадження медичної та фармацевтичної практики в Україні, та знайти для себе фахові відповіді на низку запитань щодо професійної діяльності.

«Щотижневик АПТЕКА» — потужна інформаційна підтримка для всіх представників галузі охорони здоров’я, що доступна як на сайті, так і для зручності читачів — в соцмережах Facebook, Viber, Telegram, WhatsApp, LinkedIn, Instagram.

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА»

Комментарии
Больше в Разное
aquapolis