Connect with us
Разное

Який ліхтарик має бути вдома?

Мій дім – моя фортеця.

 Так, але тільки якщо вона добре підготовлена до різних непередбачуваних ситуацій. Наприклад, коли електроживлення пропадає, то необхідно мати під рукою аварійне джерело світла. То який ліхтарик з цього каталога https://www.aks.ua/catalog/fonar/ стане найкращим помічником по дому?

Немає світла, що тоді?

 Загрози для людства, пов’язані зі зміною кліматичних умов, поступово наростають. Серед основних побоювань є ймовірний сценарій тимчасового вимкнення електроенергії в окремих областях унаслідок повені, сильного вітру та снігопаду.

 Однак ми не розглядатимемо подібних драматичних сценаріїв, а просто підготуємося до позапланового відключення електроенергії. Такі перерви інколи трапляються і кожен із нас має бути готовий до них, щоб почуватися комфортно за умови настання темряви. З чого починається підготовка? Правильно, з купівлі ліхтаря.

Який ліхтар найкращий?

 Незалежно від того, чи готуємося ми до кінця світу, чи хочемо ми читати під ковдрою, чи нам потрібне світло, щоб знайти щось під ліжком, є три основні параметри для вибору ліхтарика: яскравість, ємність акумулятора та розмір.

  1. Яскравість. Виробники надають яскравість ліхтаря в люменах – одиницях вимірювання світлового променя. Значення, які ми знайдемо в технічних характеристиках, варіюються від десятків до кількох тисяч люмен. Чим вищий цей показник, тим яскравіше світить пристрій.
  2. Ємність акумулятора, розмір і вага пристрою взаємопов’язані. Що вищий рівень автономності нашого портативного ліхтаря, то більшими будуть його розміри і вага. Тому не варто очікувати від мініатюрного пристрою великих результатів.

Яку лампочку повинен мати ліхтарик?

 Для переважної більшості ручних моделей з цього списка https://www.aks.ua/catalog/fonar/tip-fonarika/ruchnoi світлодіодне освітлення є найкращим варіантом. Усе тому, що світлодіоди мають найкращу ефективність на тлі своїх конкурентів. Таким чином, від однієї і тієї самої батареї світлодіодний ліхтар світитиме набагато довше, ніж традиційні лампа розжарювання.

Додаткові властивості

 Серед додаткових функцій, на які варто звернути увагу, можна виділити такі: стійкість до падінь, ударів і захист від води. Якщо ліхтар використовується в нещадних умовах, то такий захист буде не зайвим для портативного джерела світла. А для того, щоб обидві руки були завжди вільні, то чудовим варіантом стане налобний ліхтар. Через малу вагу він має невисокий рівень автономності, але зате його використання приносить море задоволення.

Comments
More in Разное
aquapolis