Connect with us
Баскетбол

Ви могли не знати, але саме Джеррі Вест врятував династію «Голден Стейт». Саме він не дав обміняти одну з зірок команди

Ви могли не знати, але саме Джеррі Вест врятував династію «Голден Стейт». Саме він не дав обміняти одну з зірок команди

Легенда НБА Джеррі Вест помер у віці 86 роки. Він ставав чемпіоном НБА із «Лейкерс» у 1972-му, а потім ще 8 разів брав титул вже у статусі виконавчого директора – шість разів із тими ж «Лейкерс» та ще двічі із «Голден Стейт».

Мало хто пам'ятає, але фактично саме Вест врятував династію «Голден Стейт», не дозволивши обміняти баскетболіста, що став одним із символів цього клубу.

Влітку перед сезоном-2014/15 (якраз у тому сезоні «Ворріорз» і взяли свій перший титул в ХХІ столітті) власник франшизи Джо Лейкоб та генменеджер Боб Маєрс були готові обміняти Клея Томпсона на Кевіна Лава, який тоді був лідером «Міннесоти», що ніяк не могла продемонструвати хороший результат в сезоні та не відповідала амбіціями бігмена. Їм здавалося, що дует Кевіна Лава та Стефа Каррі – це саме те, чого не вистачає команді для успіху.

У підсумку «Голден Стейт» здобули чотири титули за наступні 8 років, два з них – ще з Джеррі Вестом. Клей Томпсон взяв участь у здобутті всіх чотирьох чемпіонств, неодноразово викликався на Матч всіх зірок та став справжнім символом франшизи «Ворріорз».

Заради справедливості зазначимо, що й Кевін Лав свій титул взяв, причому зробив це в серії проти «Голден Стейт» – із «Клівлендом» Леброна та Кайрі в 2016-му.

Фото: 6ABC, CHRISTIAN PETERSEN/NBAE

ua.tribuna.com

Comments
More in Баскетбол
aquapolis