Пн. Сен 21st, 2020

Обмін валют завжди був важливою і терміновою послугою. Як би ми не любили, як би не гордилися красою нашої української гривні, факт залишається фактом, досить таки часто виникає потреба обміну її на інші іноземні валюти.

Причини, які спонукають шукати курс валют івано-франківськ чорний ринок у кожної людини різні. Хтось не маючи впевненості у стабільності гривні здійснює обмін на більш стабільні євро і долари, хтось відкладає кошти на якесь велике придбання, а в валюті, як відомо, набагато простіше збирати великі суми.

Де обміняти валюту?

Чудовим рішенням даної проблеми, особливо для жителів Івано-Франківська являються пункти обміну КІТ Group, завдяки яким є завжди можливість здійснити обмін, як з гривні на іноземну валюту, так і навпаки. Більше того, окрім офлайн пунктів обміну, не можна не відмітити і можливість обміну в режимі онлайн, тобто віддалено, що надзвичайно зручно, і як не дивно, в деякій мірі навіть безпечніше, чим обмін в режимі реального часу.

Окрім обміну, обмінники КІТ Group дають змогу здійснювати перекази, а також завжди надають саму актуальну інформацію по курсах валют, демонструють їх динаміку, що особливо важливо для любителів аналітики. Цікаво, що в залежності від розміру суми курс змінюється, чим більша сума, тим більш вигідні умови для клієнта.

Переваги обмінника КІТ Group

Окрім зручності, про що вже було згадано вище, неможна не відзначити і такі плюси сервісу, як:

  • висока надійність обмінника, котрий працює на ринку вже більше восьми років;
  • підвищена безпека при обміні в умовах реального часу, за потребою клієнта, КІТ Group може здійснити супровід, всі операції виконуються в спеціально обладнаних для цього кімнатах;
  • висока швидкість виконання операції;
  • перевірка відповідності всіх грошей, що виключає можливість обміну на фальшиву купюру.

Слід також відзначити дуже зручний і чіткий графік, завдяки якому клієнти мають змогу скористатися послугою в самий слушний для них час і момент. Професійний підхід до обміну валют перетворив КІТ Group на одного із самих авторитетного обмінника країни, що відчули на собі тисячі клієнтів не тільки Івано-Франківська, а й інших міст.           

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

3 + шесть =