Следить
Баскетбол

«Наявність тонни вільного часу його рівень експертизи не підняла». Прошута відреагував на іронічне відео Базелевського

«Наявність тонни вільного часу його рівень експертизи не підняла». Прошута відреагував на іронічне відео Базелевського

Колишній тренер «Хіміка» Дмитро Базелевський на своїй сторінці у фейсбуці відреагував на подкаст SportHub Media за участі журналістів Олександра Прошути та Віталія Волочая, де ті обговорювали виступ збірної України. У першому вікні кваліфікації до Євробаскету-2025 команда Віталія Степановського поступилася Словенії та Португалії.

Олександр Прошута у своєму телеграм-каналі відповів Базелевському, заявивши, що не дивився відео, але ознайомився із його загальним посилом завдяки колегам.

«Багато хто кидає цей витвір ораторського мистецтва в особисті повідомлення. Дивитися не буду, вибачте (хоча колеги вже скинули ключові витримки і суть цієї баскетбольної ноланівщини я приблизно зрозумів).

Я від шановного Дмитра Леонідовича ще 5 років тому відписався у ФБ і тим самим зекономив собі багато часу, сил та нервів. Та і всерйоз — ну типу як експерта — сприймати людину, яка востаннє щось тренувала тоді, коли я був на третьому курсі університету (а це як би 13 років тому), не вважаю за потрібне.

До того ж, наявність тонни вільного часу його рівень експертизи не підняла — бачив студії під час останнього Євробаскета, насолодився.

За інтерес до наших скромних фігур, звісно, дякую. А по темі скажу одне. Якщо за результат нашої збірної не можуть відповісти ті, хто має це робити за позицією та статусом, то можу відповісти і я.

Х##і нам циганам, як то кажуть. З мене корона не впаде. На відміну від деяких. Подумайте про це. На дозвіллі.

Ще раз дякую за увагу до нашої скромної роботи», — написав Олександр у своєму каналі Proshuta.basketball.

Скриншот: SportHub Media на YouTube.

ua.tribuna.com

Комментарии
Больше в Баскетбол
aquapolis