Следить
Баскетбол

Домашня арена «Жальгіріса» скасувала виступ американки, яка позувала в худі з російською символікою

Домашня арена «Жальгіріса» скасувала виступ американки, яка позувала в худі з російською символікою

4 березня на «Жальгіріс-Арені», що є домашньою ареною однойменного баскетбольного клубу Євроліги із литовського Каунаса, мав відбутися концерт американської виконавиці LP (ви могли чути її пісню Lost On You, яка має понад 1,3 млрд прослуховувань лише на YouTube).

Однак напередодні концерту артистка додумалася попозувати в худі з російською символікою, яке їй передали фанати із росії. А ще раділа листівці, датованій 24 лютого 2024 року – рівно два роки тому в цей день росія розпочала повномасштабну війну проти України.

Домашня арена «Жальгіріса» скасувала виступ американки, яка позувала в худі з російською символікою

Після негативних коментарів Лора Перґоліцці (а саме таке у співачки повне ім'я) видалила відео та записала сториз в Instagram, де не вибачилася, але заявила, що пишається своїми слухачами у всьому світі. І наголосила, що знає, що зараз у Балтійських країнах багато українських біженців, яких вона підтримує.

LP запросила їх на свій концерт у регіоні, додавши, що чекає зустрічі з ними на івенті, але… концерту не буде. Бо керівників «Жальгіріс-Арени» її відео не переконало і вони вирішили скасувати виступ, залишивши максимально проукраїнське повідомлення.

Домашня арена «Жальгіріса» скасувала виступ американки, яка позувала в худі з російською символікою

«Жальгіріс-Арена» в Каунасі має чітку громадянську та ціннісну позицію — ми рішуче підтримуємо Україну. Разом з організаторами заходу ситуацію роз’яснюють ще з вчорашнього вечора, але, як ми повідомили в соцмережах, наша позиція залишилася твердою – концерт необхідно скасувати.

Після підтвердження фактів разом з організаторами заходу ми прийняли спільне рішення про скасування концерту. Цим рішенням ми хочемо привернути увагу як LP, так і інших артистів, які планують заходи в Литві, що ми не терпітимемо повідомлень на підтримку країни-агресора», – каже Мантас Ведріцкас, керівник заходів на арені «Жальгіріс».

«Після того, як вчора ввечері в соціальних мережах з’явилося неоднозначне відео з платівкою співачки, ми негайно звернулися до менеджменту артиста з проханням роз’яснити ситуацію.

Хочемо підкреслити, що організатор Medusa Concert рішуче засуджує російську агресію і завжди підтримував, підтримує і буде підтримувати Україну. Усі співробітники нашого агентства, як і вся Литва, всім серцем поруч із спустошеною війною країною та її героями, тому відео, яке поширилося в Інтернеті, збентежило та розлютило нас не менше, ніж інших литовців», – додає керівник «Медуза Концерт» та один із організаторів заходу Ремігіюс Кнабікас.

Зазначимо також, що баскетбольний клуб «Жальгіріс» активно підтримує Україну, а його фанати неодноразово влаштовували проукраїнські перформанси на трибунах домашніх матчів. Особливо активно литовці готуються до протистоянь із проросійськими клубами із Сербії.

Фото: твіттер «Жальгіріса», скриншоти зі сторінки LP в інстаграмі

ua.tribuna.com

Комментарии
Больше в Баскетбол
aquapolis