Разное

Пограбування української Форекс компанії DDT 6 липня 2020 року

КИЇВ, УКРАЇНА • Вчора відомий український форекс-брокер Digital Dream Technology оголосив, що в понеділок близько 19:00 в одному з його офісів стався пограбування, що призвело до виходу з ладу його внутрішньої системи обробки та зберігання даних.

Згідно з повідомленням місцевої поліції, група невідомих грабiжникiв ввірвалася після закiнчення робочого дня. Офіс був пограбован, а також вони вторглися у внутрiшню систему компанії.

Читайте также:  Виды интернет заработка на просторах интернет

 «Було близько вечора, коли я отримав екстрений виклик від одного зі своїх співробітників, він сказав мені, що в наш операційний центр DDT AI втручаються невідомі особи. Наскільки ми знаємо, ця операцiя була невипадковою, а добре спланованою, оскільки наша система AI була скомпрометована, а наші дані знищуються. На сьогодні наш збиток не може бути виміряний, і справа зараз перебуває в управлінні Департаменту комерційної злочинності України “. Антон Баглер, CMO DDT відповів журналістам.

Читайте также:  Чего ожидать от матча между сборными Украины и Литвы

Співробітники департаменту комерційної злочинності також зазначили, що в операції було залучено близько чотирьох-шести професійних грабіжників.

Невідомі зайшли в офіс десь ввечерi понеділка. Незважаючи на встановлення охоронних вiдеокамер (CCTV) та іншi системи безпеки, ці грабіжники змогли обiйти та знищити ці системи.

Керівництво Digital Dream Technology зазначило, що викрадення, яке сталося в понеділок, саботувало всю роботу компанії. Зараз компанія тимчасово припиняє свою діяльність, щоб співпрацювати з органами розслідування.

загрузка...

Добавить комментарий

20 + 4 =

f7f87794
Подробнее в Разное
Планшеты Lenovo – ощутите на себе современный мир технологий

Хабиб хочет бой с Сен-Пьером

Что такое процедура лазерного липолиза и в чем её особенности

Современный формат обменников в Киеве

Кредиты онлайн – преимущества и возможности

Закрыть